Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop AMD CPU van egy...

Melyik laptop AMD CPU van egy súlycsopotban egy valós 4 magos laptop i7 CPU-val?

Figyelt kérdés

Laptopot vennék. Olyan valós 4 magos gépet vennék ami nem dual core + HT-s = 4 logikai magos, hanem valós 4 magos.

Ennek a Core i7 széria bizonyos CPU-i felelnek meg.


AMD vonalat nem ismerem. Milyen AMD CPU-kat érdemes keresnem, ami partiban van egy valós 4 magos i7 CPU-val?


2015. máj. 21. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét típust kellene írni az i7-re, akkor már meg lehet mondani, hogy melyik AMD CPU teljesítménye egyenlő azzal az i7-el.
2015. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen.
2015. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Az i7 -nek nincs vetélytársa AMD részről.
2015. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mondjuk


[link]

2015. máj. 21. 17:24
 5/9 A kérdező kommentje:
és az hogy lehet hogy a több éves 2nd gen 2 core (+HT) i3 CPU-m megveri a tesztekben a 2014-es A8-as sőt akár A10-es 4 core AMD CPU-kat?
2015. máj. 21. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont ez a lényeg és ezért drágábak jóval az Intel termékek, mert nincs vetélytársuk az AMD nagyon lemaradt, pedig valamit most már fel kellene mutatniuk, hogy az Intel árai lejjebb ereszkedjenek.

Végül is az Intel most annyit kér a termékeiért, amennyit nam szégyell. Én is szerettem volna venni egy i7 vetélytársat AMD oldalról, de nem találtam, egy számítástechnikus haverom jobb belátásra bírt, így maradt az i7 4790k (csúnya drágán) de azt kaptam amit vártam, szóval ha pénznben nem is de elégedett vagyok vele.

2015. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Még annyi, hogy esetleg itt összemérheted a cpu-kat:

[link]

2015. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trevor. ***** válasza:
#6 Majd jövőre jön az AMD ZEN.
2015. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Ha a Haswellt beérné a Zen, akkor me'g mindig lehetne orajellel kicsit jatszani, elengedve a TDP-t, es ily modon atvenni a teljesitmeny koronat. Ugyhogy ha a Haswellt hozza a Zen, az rovidtavon mar eleg jo lehet. A Cannonlake elleneben pedig nehez lesz jovore barmit letenni az asztalra, de arra meg majd ott lesz a Zen+ vagy mi. Es jo esellyel a Cannonlake amugy sem kerul piacra 2017 vege elott...
2015. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!