Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyjából zéró tudással...

Nagyjából zéró tudással összetudnék 'szerelni' egy asztali PC-t? Csupán kíváncsi vagyok a véleményekre, nem mernék csak úgy belevágni

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy igen. Ha be tudsz csavarozni egy csavart, össze tudsz dugni két kábelt, be tudsz illeszteni egy RAM-ot a foglalatába akkor menni fog. Ezek úgy vannak megtervezve és legyártva, hogy ne tudd elcseszni.
2015. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Zéró tudással ? HÁÁÁÁT valahol elkel kezdeni de szerintem elsőre biztos nem működne


viszont nézzél pár toturial videot meg a témába

2015. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom. Ez attól függ mennyire vagy kétbalkezes. Bocsi a kifejezésért.

Ha tudsz bánni a szerszámokkal akkor nemhiszem hogy nagy baj lehet.

Viszont a gép összeszerelése után annak beállításával is kell foglalkozni ami azért már némi hozzáértést igényel.

BIOS, UEFI hasonlók.

2015. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Működne is? Háát...

Láttam már a foglalatába csak beejtett, de bele nem szorított processzort.

G.

2015. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy-úgy, nézz videókat a neten, youtube-on van egy csomó.

Én is megnéztem előtte jó párat, aztán rávettem magam a összeszerelésre. Kicsit ügyetlenkedtem az elején, főleg az I/O panel helyrepattintásával, de végül is összejött. Aztán azóta vagy 10x szedtem már szét, raktam össze, kb csukott szemmel is menne már :D Pikk-pakk bele lehet jönni.

2015. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, de arra figyelj, hogy a távtartókat szereld az alaplapod alá, mert nem akarod kifüstölni az alaplapodat, igaz?
2015. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

zéró tudással? akkor gondolom soha semmi ilyet nem csináltál.. igen (pár youtube videó után és az alaplap kézikönyvének elolvasásával)viszont nem biztos hogy fog működni..


de van az okos aki észreveszi hogy valamiért nem megy bele a ram a foglalatba.. és van az erős aki addig nyomja még bele nem megy.. vagy vág rajta egy lyukat oda ahová kell.. ha az elsőhöz tartozol még van esély

2015. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7/7 Én találkoztam olyannal hogy az új táp csatlakozója

szorult egy picit és a tulaj úgy látta jónak hogy ráforrassza a winyora tehát NYIISZ + forrasztás= Füst :D

2015. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
régebben olvastam a számtechboltosok topicját és írtak érdekes történeteket.. ha az interneten nem lenne ennyi "érdekes" kép hasonló esetekről nem hinném el hogy milyen ötletek születnek :D
2015. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig van sok ere ez egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=Ynv0O_ulKbQ
2015. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!