Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene a billentyűzet...

Valaki segítene a billentyűzetem teljesen megkattant. Nem a nyelvvel van a baj de egyedül képtelen vagyok orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés

A nyelvi beállításokat már leellenőriztem és nem ezzel van baj. Elmondom mely betűk nem működik: u=4 i=5 o=6 p=* j=1 k=2 l=3 é=- m=0

Valaki aki eléggé okos ahhoz hogy távgyógyászként elmondja hogy mi a bajom és el is tudná mondani hogy hogy oldhatnám meg :""( Vagy ha nem tudjátok legalább azt hogy hol számíthatok segítségre PLSSS Ezt a kérdést is 20 perc volt kiírni :(



2015. máj. 22. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a numlock-ot!
2015. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha ez számít notebook-om van tehát a billentyűzet a gépem szerves részét képezi tehát nem tudom csak úgy leváltani.
2015. máj. 22. 17:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol helyezkedik el a numlock külföldről van a gép vagyis csak spanyol szavak vannak rajta úgy hogyha lennél szíves körül írni a helyét?
2015. máj. 22. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:

numerico vagy ilyesmit keress


magyarító készletet külföldi laposokhoz (matrica) meg vehetsz bárhol

2015. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mivel kicsit türelmetlen voltam a régebbi kérdésekben vissza néztem és meg találtam a megoldást :DDDD BOLDOGSÁG!!!! :)))) Mindkettőtöknek jár a zöld pacsi !!! :)
2015. máj. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!