Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nálatok mennyi az a keret,...

Nálatok mennyi az a keret, amelyen belül még "ésszerű" gépet venni?

Figyelt kérdés

Csak a gépre gondolok, monitor hangszóró, meg ilyenek nem kellenek.


Tegyük fel, van egy öreg géped amelyet már le szeretnél cserélni. Mennyi az a keret amelyet maximum kiadnál egy gépért?


Én maximum 450.000 Ft. A fölött szerintem már felesleges gépet venni.


2015. máj. 22. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
450ből már lassan kocsit vennék, gépért max 160
2015. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felhasználási területtől függ, 300-nál többet játékra nem adnék, és az se szorulna cserére egy nagyon nagy darabig.
2015. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

450 ezer és csak gép, az igen. :)

Én nagyon max 250 ezret költenék gépre ha egy tényleg öreg gépet cserélnék le modernre. Annál többet semmiképp.

2015. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SimkoL ***** válasza:

Mivel én nem játszom csak szórakozásból programozgatok max. 40.000. Ebből kijön egy kétmagos gép, 4 GB RAM és egy programozáshoz, netezéshez elegendő VGA + HDD.

Nem beszélve róla, hogy ez az egyszerű szerkezet nekem pénzt hoz - igaz ha van akkor eliszom - és nem visz.

2015. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SimkoL ***** válasza:

Nálam mindig veri a biztit az ilyen kérdés. Amikor fiatal voltam még nem volt számítógép, a pénzem - nem is keveset - a csajokra és a szórakozásra költöttem. Amikor megnősültem a családra és csak pici töredékét szakítottam ki úgymond saját részre.

Ja és mindent saját pénzből, amiért megdolgoztam. 18 évesen nagyobb jövedelmem volt mint apámnak és így még a családi kasszát is segítettem.

2015. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 300k körül gondolkodtam, de hajlandó lennék fölé menni. Még nem hoz sok pénzt a konyhára, de a későbbiekben talán igen és kell a vas a látványtervek rendereléséhez.


5: Miért veri ki? Nem értem.

2015. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!