Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy WD Blue 1 TB...

Most vettem egy WD Blue 1 TB merevlemezt és folyamatosan csökken a teljesítménye, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hard disk sentiel szerint gyenge a táp ( atx delux 450) vagy a sata kábel. Teljesítmény 96 % több mint 3000 hibával. Vegyek új tápot vagy küldjem vissza a vinyom?
2015. máj. 24. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Erre a tápra gondoltam: [link]

Gép: core 2 duo

4 Gb ram

Radeon hd 6670. 2 Gb 400 W igényel minimum

Ebbe a gépbe elég lesz a 350 w táp

2015. máj. 24. 11:14
 2/5 anonim ***** válasza:

A videokártya min. 400W-ot igényel? Vagy csak én értettem rosszul, ahogy leírtad?


De egyébként egy ilyen konfighoz bőven elégnek kellene lennie a 450 W-nak, hacsak nem fogyaszt a kártyád ilyen brutális árammannyiséget.


Nekem egy 500 GB-os vinyóm van, kis fogyasztású konfiggal, és akkor még gyenge táppal..

Namost egyszercsak lecsökkent 15%-ra a kondíciója.


Lefuttattam rajta valami töredezettség mentesítést (vagy mit, nem tudom!?), felment 17%-ra (33 nap becsült hátralévő élettartamra) és azóta eltellt majdnem egy év és még mindig hibátanul működik. De persze csak belső adattárolásra használom.

A rendszerem azóta egy SSD-ről tölt be. Így hát én is azt javaslom, hogy a rendszer ne nagyon legyen rátéve, ha annyira legyengült, mint pl. az enyém.


[link]

2015. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem azért csökken a merevlemez teljesítménye mert gyenge a táp, akarok venni egy Chieftec tápot csak nm tudom hogy hány. Wattosat.

A vidikarinak minimum 400. W kell de elég lesz e a 350. W?

2015. máj. 24. 13:11
 4/5 A kérdező kommentje:

Legyszi segítsetek.küldjem vissza a vinyom vagy vegyek egy jó tápot?

Chieftec 350 w elég lesz ebbe: core 2 duo, 4 Gb ram 1 TB vinyo radeon hd6670?

2015. máj. 24. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyenge táp nem feltétlenül jelenti azt, hogy "kevés benne a Watt", hanem azt, hogy gyengék benne a kondenzátorok, vagy az elektronikája.


Ha nincs a kártyán külön tápcsatlakozó, akkor az azt jelenti, hogy kicsi a fogyasztása, kvázi arra bőven elég a 350W.

2015. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!