Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Venni szeretnék egy számítógép...

Szaffián Zsombor kérdése:

Venni szeretnék egy számítógépet (gamer) és a neten összeraktam egyet magamnak. Működne?

Figyelt kérdés
Nos, az a lényeg, hogy venni szeretnék egy gépet(gamert) és a neten összeraktam meg minden, de nem tudom, hogy megvan-e minden, szóval nem-e hagytam ki valamit vagy esetleg nem kompatibilis-e valami valamivel.

2015. máj. 25. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha leírod, hogy mit szedtél össze, akkor talán tudunk segíteni :)
2015. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2015. máj. 25. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Első ránézésre jónak tűnik, de pár dolgot hozzáfűznék. Szerintem SSD-t mindenképp rakj bele, az dobja a rendszeren a legtöbbet. (minden program huss és pöcc indul :) ) Ezen kívül ha hosszú távra akarsz tervezni, akkor majd még +2/4 GB RAM is bele kerülhetne (nem muszáj azonnal, csak szoktasd magad a gondolathoz) A processzorra én inkább intelt ajánlanék, de lehet, hogy ez csak az én hülyeségem.
2015. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen SSD-re gondolsz?
2015. máj. 25. 11:09
 5/7 AmigoDj válasza:

Szia!


Optikát nem akarsz bele??? (CD-ROM)

Az SSD kérdést és is javaslom, tényleg sokat dob a tempón...

RAM szerintem kevés, főleg mert azt írod GAMES!

Bár azt kellene tudni milyen játékokat szeretnél nyomni, milyen mínőségben? Mert a video is kevés lehet FHD vagy 4K történetek mentén egy-két mai program esetén. Azaz, és gondolom a monitort azért nem írtad mert van, tudni kellene a "megjelenítő" felbontását?! Kis felbontású eszköz esetén jó lehet ez a kártya, de komolyabb felbontásnál már gond lehet.

Aztán kérdés mennyi a keret, mert játékra inkább vennék intelt, mint AMD-t.

Aztán nekem nem derült ki, van-e a procihoz hűtőventilátor, mert ha nincs, anélkül ez nem fog menni, illetve abból sem ártana egy komolyabb...

2015. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy sima monitorom van(1366x768)

A memóriát azt egyenlőre hagynám és kigyit később bővíteném. CD-Rom-ot azt kiveszem a régiből. Hűtőt meg köszi azt elfelejtettem. [link]

2015. máj. 25. 11:29
 7/7 A kérdező kommentje:
És milyen Intel procira gondoltok?
2015. máj. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!