Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Steel Series Siberia V2-t...

Steel Series Siberia V2-t szeretnék venni, de nem tudom, hogy jó-e játékra?

Figyelt kérdés

Árukera V2 a top1, és elsősorban játékra venném, de nagyon fontos, hogy zenét is jól adja.Na most nekem az nem tiszta, hogy hogyan lehet, hogy a v2-t annyira ajánlják mondjuk FPS játékokra, de mégis stereo fejesről van szó, és nem 7.1 ről.

A másik, ha megveszem, akkor usb-t vegyek vagy jackeset?(nincs külön hagkártyám.)



2015. máj. 25. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz mindenre. Ebben a kategóriában még a Razer Krakent tudom ajánlani. A 7.1 szerintem hülyeség fejhallgatókba. Egy házimozi rendszernél jó a térhangzás, ha 2-3 méterre van tőled minden hangfal, de egy fejhallgatónál csak centiméterekre van a füledtől. Ott mi értelme van? 2 füled van, elég oda a 2 hangszóró is. Amúgy egy jobb sztereó lenyomja a 7.1-eket is, főleg ha ilyen gagyi virtuális.
2015. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de még annyit árulj el, hogy USBs vagy jackeset vegyek?Mint mondottam nincsen külön hagkártyám.
2015. máj. 25. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Szerintem alaplapival is lehet jó hangzást kihozni equalizerrel, főleg a maiakból, mert azok már elég jó minőségűek. USB-n szoktak panaszkodni háttérzaj miatt, de annak is megvan az előnye, és ha jól megoldják, nem lesz semmi zaj.
2015. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!