Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Quad core, vagy egy...

AMD Quad core, vagy egy erősebb Intel i3, vagy egy gyengébb i5?

Figyelt kérdés
A nyár folyamán kellene vennem egy lapit, nem csak játékra, vagyis nem kifejezettem gamer gépet akarnék venni, hanem egy általános erősebb lapit. Tudom, hogy az AMD olcsóbb és talán erősebb is valamivel, de inkább gamer gépekhez gyártják. Az intel képessége gyengébb de megbízhatóbb talán jobban kihasználja saját magát. Ha a proci AMD lesz akkor a videokártya is, ha a proci Intel akkor nVidia 800x series. szerintetek melyik a jobb proci? Nem csak erejét, hanem az élettartalma is fontos. kb 150-t szánok rá, és mindenképpen Asus-t!

2015. máj. 26. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
intelt vegyél 150 ért már jó netezős lapos van.illetve amire kell figyelni még hogy megbízható márka legyen pl hp-asus -dell-msi
2015. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Még egy kérdésem lenne. S legtöbb.közép.kategóriás gép ami intel i5 az intel core i5 4210U cpuval van felszerelve. Az i5 azt olvastam hogy nagyjából az összes 4 magos 6MB catch. De ennek a specifikoja szerint 2 magos 3MB catch. Laptop Cpu-t gyártanak 4 magosba 6MB catchel ami nem egy 3-5 százezres gép? Hanem max 200.
2015. jún. 13. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
most nem azt nézd mennyi cache ? nem annyira melegszik mint az amd sőt sokkal kevesebb hőt termel .. kevesebbet fogyaszt erősebb szerintem i5 4210 már jó egy gt 840m .. persze kinek mi az igénye.
2015. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igaz. Köszi a válaszokat.
2015. jún. 14. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!