Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet/Megéri Overclockolni?...

Bence Novák kérdése:

Lehet/Megéri Overclockolni? És ha igen leírná valaki, hogyan kell? (részletesen ha lehetne)

Figyelt kérdés
Intel Celeron CPU 2.66Ghz 2.68Ghz procim van elég régi és épp ezért szeretném megkérdezni, hogy egyáltalán ezt lehet-e overclockolni? Hűtőt könnyedén tudok szerezni ha esetleg kell. Nem értek hozzá és nemis én fogom (ha egyáltalán fogom) overclockolni hanem 1 ismerősöm, de azért én kiváncsi vagyok, hogy lehet-e és ha igen mit is csinál pontosan a procimmal. Esetleg aki ért hozzá az hozzávetőlegesen elmondaná milyen szintű javulásra lehet számítani? (Nemtudom, hogy ezt a procit lehet-e overclockolni.) Köszönöm szépen. (Asziszem hogy valami System Product Name az alaplapom, ha ilyen létezik :d)

2015. máj. 26. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt egy kép, ha ez segít valamit:

[link]

2015. máj. 26. 13:34
 2/4 Tengor ***** válasza:
A Celeron család sosem arról volt híred, hogy olyan nagy tuning potenciál lenne benne.
2015. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval nem sokat segít. Ezesetben lehet egy új gépre való beruházás lesz a következő lépés. Köszi a választ
2015. máj. 26. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2015. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!