Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erős laptop 200 000 Ft alatt?

Gabee12122 kérdése:

Erős laptop 200 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok nagyon otthon technikai téren, lényeg az, hogy most munka és tanulás miatt szükségem van egy laptopra, viszont olyat szeretnék amin lehet azért szórakozni is, viszont maximum 200e forintot tudok rá adni. Skyrim, Elder Scrolls Online, Europa Universalis 4, World of Tanks, DOTA 2, GTA 4 szintű játékokhoz kéne elég erősnek lennie, és jelenleg 170 000-ért találtam az alábbit:

Lenovo G510

Core i5 4210M, 2,6 GHz

8 GB RAM

2 GB ATI Radeon R5 M230

Többi adata nem igazán lényeges, nézegettem már "Can I run it?"-okat és elég jónak tűnt, de nem mennék bele míg nem tudok többet. Válaszokat előre köszi!



2015. máj. 26. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az M230 a leggyengőbb videokártya, ami jelenleg a piacon van, nem jó játékra, a gép rossz minőségű, a Lenovo garanciája pedig pocsék.

Dell Inspiron 3542 840m-el a maximum, amit ki lehet hozni a keretedből és kompromisszumokkal alkalmas játékra.

2015. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annál a Lenovo-nál ez is sokkal jobb lenne játékra.

[link]


Én ezt venném

[link]

2015. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, amit a második linkelt ASUS elég szimpatikus, a Dellben nem tetszik hogy csak 4 giga RAM. Várom a továbbiakat
2015. máj. 26. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!