Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVIDIA KERNEL MODIE DRIVER...

NVIDIA KERNEL MODIE DRIVER nem válaszolt majd sikeresen helyreállt! Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4 éve van ez a problémám a számítógépemmel hogy akármit csinálok(pl fut üresben a windows) lila,zöld pöttyöt jelennek meg a kijelzőn kb 1 percig majd feketeképernyőt kapok megintcsak egy-két percig és ezután helyreáll a rendszer és ilyenkor mapom azt az üzenetet hogy:AZ NVIDIA KERNEL MODIE DRIVER (VALAMILYEN 6 JEGYŰ SZÁM) NEM VÁLASZOLT MAJD SIKERESEN HELYREÁLLT!voltam már vele szervízben, mindenhol de mindenhol azt mondták hogy ő ezt nemérti hogy miért van vagy pedig szimplán azt mondta egy másik szerelő hogy megcsinálta azt közben a ló*****.Ha valaki tudja a választ erre mert esetleg neki is volt ilyen gondja stb azt körbenyalnám!Ha kell fizetek is az illetőnek csak legyen jó ez a szar.Ha rendszer infók kellenek vagy valami nyugodtan kommentben megkérdezheted!Ti vagytok az utolsó reményeim!Köszönöm a figyelmeledet és előre is köszi válaszod

#hiba #NVIDIA #monitor hiba #stopped working #NVIDIA KERNEL MODIE DRIVER #NVIDIA KERNEL MODIE DRIVER NEM VÁLASZOLT #lila zöld pöttyök
2015. máj. 26. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hibás videokártya, cseréld ki, és utána nem lesz gond.
2015. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszodat én is erre gondoltam eddig és ezt is gondolom de a szerelők összezavartak már mert mindenfélét mondtak csak ezt nem...Mindenféleképpen kicseréltetem még1x köszi válaszodat!
2015. máj. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!