Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kingston pendrive 16gb usb...

Pink07 kérdése:

A kingston pendrive 16gb usb 3. 0-at nem lehet formázni, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Egy kingston datatraveler 100 g3 usb pendrive 16gb usb 3.0 lenne, egy hónapja vettem, és eddig mindig rendben volt. Exfatba formáztam le, és így használtam rengeteg adatot volt rajta, tv-hez használtam, ps4-hez, laptophoz.


Majd elkezdtem rá a laptopnál ismét adatot másolni, kimenetem a konyhába, majd mire visszatértem eltűnt a pendrive a sajátgépből, csak a meghajtó volt ott... aztán szétfagyott az egész rendszer, végül sikerült eltávolítani a pendrivet, majd újra bedugtam a gépbe, ekkor leakarta formázni és engedtem, minden jó lett, majd ismát adatot akartam rá tenni és hirtlen úgy a felinél megint eltűnt a rendszerből a pendrive és most ott tartok, hogy nem tudom leformázni... Ez a második kingston pendrive, az előző is hasonlóan ment tönkre...



2015. máj. 27. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
így sem sikerült megoldani...
2015. máj. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!