Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet ez a gép használ...

Mennyit érhet ez a gép használtan? Mi a véleményetek róla? Jó lenne videószerkesztésre, videózásra, streamelésre, játékra, és netezésre is?

Figyelt kérdés

Intel Core i7-950

Asus Rampage III Formula

Kingston HyperX Savage 8GB DDR3 1600MHz CL9

Asus Radeon HD 7970 3GB GDDR5 384bit OC DC2T

Kingston HyperX 3K 480GB SATA3

Thermaltake TR2 600W

Thermaltake ház


2015. máj. 29. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
150-170 ezer körül. Jó lenne nagyjából mindenre, kivétel a streamelés. Az attól függetlenül hogy mit is akarsz streamelni. Nem mindegy hogy Hearthstone vagy valami csúcs.
2015. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ*
2015. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Haraszti Milán válasza:

Ilyen gép szerintem MIN. 180.000-,



(Na a lényeg Videószerkesztésre kiváló, Videózásra jó, Streamelésre MAX 720p, Játékra szerintem jó csak a Down Townal meg a killgamerrel lenének bajok., netezésre szerintem egy kicsit sok én netezésre ezt a konfigot használom és kiváló: 3Gb ram 1.83 ghz intel proci, Intel expessgm9 videóbigyula,win. 7 a többibe ne merüljünk bele anyira.

2017. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!