Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Még több RAM vagy jobb CPU...

Még több RAM vagy jobb CPU kéne a GTA V-höz?

Figyelt kérdés
Van egy Intel Pentium G3420-as cpum és 4 GB Corsair Vengeance ramom. Ezekhez egy R9 270x társul. Gta 5-ben ütközéseknél vagy ha gyorsan megyek akkor leszokott esni az FPS-m, mikor a GTA benchmarkja szerint simán mehetne 40 FPS-el. Eléglenne még egy 4 GB ram vagy sürgős lenne egy jobb cpu, hogy jobban menjen a játék.

2015. máj. 31. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel az MSI Afterburner + a RivaTuner Statistics és nézd meg hogy a ramot vagy a procit eszi meg.
2015. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő szükséges. A processzor nagyon gyenge ahhoz, hogy kellően tudjon számolni, viszont ha be is szerzel egy normálisat, akkor meg a memória miatt fog akadni.
2015. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még 4 gb ram és az R9 270x-et cseréld le.
2015. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Proci és memória kevés. A VGA még elmegy.
2015. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a vga jó illesztővel kiviszi fullon 4gb ram nem árt, hogy ne használja a lapozófájlt 50% on is akár procit meg lekéne cserélni 2 magos procin nem nagyon fut a gta V (havernak fut a kis 2 magos 1900 mhz prociján 10-15fps-el)
2015. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4 GB elégnek kell lennie low grafikán, viszont a CPU miatt nem fog menni a játék. A videókártya is rendben van szerintem.
2015. jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A videókártya szerintem kilőve hacsak az illesztőprogramot nem telepítetted fel, mert annak fullon kéne mennie. nekem is 4gb RAM om van egy másik havernak is és mi gta zunk (ő very high on én csak medium-high on) úgyhogy valószínűleg a processzor lesz kevés...
2015. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül is így is játszható sőt most egy kicsit javult is( nem tudom miért), majd veszek egy i5-öt és remélhetőleg elszáll a problémám( utolsó a te válaszod tűnt a leghasznosabbnak, mert tapasztalatból beszélsz)
2015. jún. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!