Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor foglalatok...

Melyik processzor foglalatok mennek most leginkább?

Figyelt kérdés

Akarok összerakni egy konfigot, de nem tudom melyiket válasszam. Mert arra is gondolok, hogy nemtudom, pl 1-2 év múlva lehet veszek majd egy erősebb procit.

AMD-t néztem, nem nyitnék róla vitát hogy az Intel jobb vagy sem. AMD nekem nem volt még, kipróbálom.


Tehát am3+ foglalatot néztem, FX-6350 3.90Ghz-es procit. De lehet lassan elgondolkodom hogy akkor már jobb volna egy 8 magos..


Annyira nem követem a fejlődést, nem tudom melyik a legújabb (vagy a legjobb) foglalat, ezért tettem fel a kérdést.


2015. máj. 31. 18:24
 1/10 Trevor. ***** válasza:
AMD: FX-6300, FX-8320
2015. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés nem a processzorra szólt leginkább, hanem a foglalatra. :)
2015. máj. 31. 18:29
 3/10 Trevor. ***** válasza:
AM3+, LGA 1150
2015. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az am3+ a legújabb az amd-nél?

Nem is adnak ki mostanában újabbat?

2015. máj. 31. 18:31
 5/10 Trevor. ***** válasza:
Jövőre jön az AMD Zen, új foglalattal. Most az AM3+ a legújabb, már jó pár éve az AMD-nél.
2015. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ahogy nézem, van választék bőven ennél a foglalatnál is. Tehát mág 5 év múlva is találok esetleg egy erősebb procit ha úgy van. :D

Köszi az infót. :)

2015. máj. 31. 18:36
 7/10 Panda Péter ***** válasza:
azért az erős túlzás, hogy az AM3+ a legújabb. valójában egy őskövület, de mivel az AMD termékpalettája más irányba indult el, a nagy teljesítményű homogén CPU-k maradtak abban a foglalatban. technikailag a legújabb az FM2+ de én most semmilyen AMD-be nem ruháznék be, FŐLEG nem régi-kazán-egyszálonlassú AM3+-ba. akkor már inkább intel (lga1150 vagy lga1155 használtan), vagy várd meg a zent és az AM4-et.
2015. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor csak jól selytettem, hogy az fm2+ újabb.

Mikor adják ki a zent, vagy az am4-et?

Bár nem tudom megvárjam-e, gondolom először elég jó áruk lesz, nekem meg nem kell egy erőmű gamer pc.

Annyi elvárásom van, hogy stabilan menjen a rendszer, elvigyen egy komolyabb játékot esetleg, a zenelejátszó mellett. Bár úgyse sokat játszok, most meg főleg nem fogok, mert sulinak vége, melózni kell stb..

2015. jún. 1. 19:51
 9/10 Trevor. ***** válasza:
jövőre jön
2015. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Panda Péter ***** válasza:
általános multimédiás felhasználásra +kocajátékra akár önmagában is elegendő lehet egy erősebb FM2+-os APU.
2015. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!