Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer-PC-hez milyen videokárty...

Bence2601 kérdése:

Gamer-PC-hez milyen videokártyát válasszak?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ez a 2. ilyen kérdésem de tudom hogy a videokártya a legfontosabb egy gamer gépnél és azért olyan fontos nekem ez! Gigabyte Geforce GTX 960-at néztem ki (4GB) de a 128 bit nem túl bíztató, van aki aztmondta jó van aki azt hogy a mai játékoknál ő 256 bitnél kevesebbet nem választana.. És ti mit ajánlotok? Lehet radeon is geforce is, a lényeg hogy 120 ezernél több ne legyen... (Amúgy ha az számít valamit pl GTA 5-el, Watch Dogs-al, AC Unity-vel medium-high beállítások mellett játszanék, 50-60 fps-t szeretnék). Még annyi hogy amit kinéztem proci az i5 4460, a ram meg 8GB.

2015. máj. 31. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

MSI, Giga, Sapphire.

Az ASUS-nál jó pár kártyának vannak hűtési problémái, ami kép meg jelenítési problémákhoz vezet, amik eléggé idegesítőek lehetnek. (persze ha visszahűl a kártya akkor semmi baja nem lesz már)

2015. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ez leginkább a 280x-re vonatkozik de ezt is meglehet oldani 2 kattintással
2015. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!