Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép leáll windows telepítéskor...

UszoCitrom kérdése:

Gép leáll windows telepítéskor. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy 6 éves gépről van szó és vásárlása óta nem lett benne cserélve semmi. A gép kilett porolva, nagy rétegű por volt rajta amire gyanakodtam, hogy a leállás oka. Most már nem hangos, nem melegedik túl. De a leállások még mindig megtörténnek a telepítés alatt.

2015. jún. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Használva volt a 6 év alatt, vagy állt a szekrény mélyén valameddig? Lehet hardveres baja.
2015. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 év alatt használatban volt.
2015. jún. 2. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
egy pontos leírást tudsz adni? a tápot is beleértve.. egyébként 6 év alatt illik újrapasztázni a hűtőt\hűtőket mert ha megszárad a paszta rossz lesz a hőátvitele így nem sokat számít a hűtő tisztasága
2015. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Videókártya: Nvidia GT 130

RAM: 1db 2GB

Processzor: Intel Pentium Dual-Core E6300

táp: 300W LiteOn

2015. jún. 2. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer a hibás RAM okozott ilyen problémát. Javaslom a tesztelést!
2015. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most elvittem szervízbe, mert más ötletem nem volt. Remélem meglesz, hogy mi a gond.
2015. jún. 3. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!