Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha most szeretnék routert...

Ha most szeretnék routert cserélni érdemes kicsit drágábbat venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy TP LINK TL WR740N típusú router-em van jelenleg, de már elég idős, és ki se tudom vele teljesen használni a net előfizetésem. (100/100 jó ha 80/60 ez)

A jelerősség se valami jó, pedig sokat játszadoztam a csatornákkal, stb.


Ezt a router-t néztem ki:


[link]



Érdemes lenne megvenni, (főleg, hogy most akciós) vagy elég egy ilyen 7-10 ezres? A jövőre nézve értem, nem mostanra.

A 2 USB-t is ki tudnám használni (egyik a nyomtatóé lenne másik a külső merevlemezé)


Előre is köszönöm!



2015. jún. 2. 21:59
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

AZ a baj, hogy az ilyen 7-10 ezres routerekbe nincs gigabites switch, csak 10/100 -as. Az pedig nem előrelépés a 740N -hez képest. A te netedhez minimum gigabites router kell. A legolcsóbb ilyen ami vásárlásra érdemes az TP-Link TL-WR1043ND, de már az is 13 ezer, de a linkelt ASUS RT-AC56U -hez képest alig tud valamit szoftveresen. És nem AC -s, nem dual band -es.


Szóval szerintem jó vásárt csinálsz.

2015. jún. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!