Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vadonat új számítógépemet...

Vadonat új számítógépemet összeszereltem mindent papírforma szerint, de nem működik, mi lehet a baj? Beindításkor csak a cpu és a vga hűtők felpörögnek egy fél másodpercre és nem történik semmi.

Figyelt kérdés

Beindításkor csak a cpu és a vga hűtők felpörögnek egy fél másodpercre, aztán nem történik semmi. Megpróbáltam beindítani egy rammal és csak a létfontosságú dolgokkal, de ugyan az. Én az alaplapra gondolok. Szerintetek?

konfig: intel core i5 4460 proci, asus geforce gtx 750 ti vidikártya, 2x4 gb kingston 1866mhz ram, asus b85m-g alaplap, corsair cx500 táp, 1tb western digital 64mb cache hdd



2015. jún. 2. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
minden kábelt bedugtál? az alaplap cpu hdd gpu kap áramot?
2015. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tuti minden jól van összedugva?

A processzor tápkábelét nem cserélted véletlen fel a videokártya pcie tápkábelével? Ugyanúgy néz ki mindkettő.

2015. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A ház ventiket hová dugtad ? ha vannak ? kis hangszórót rádugtad az alaplapra ?
2015. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az ATX 12v is rajt van?
2015. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen a cpu a vidikártya az alaplap a hdd kapott tápellátást, a ház ventit az alaplap megfelelő csatlakozójára tettem(fan) ahog a cpu hűtőjét is. A power sw, power led+-, reset, hdd+- is jol vannak csatlakoztatva vagy 10szer ellenőriztem. Ennek ellenére nem értem mi lehet a baj. Szerintem az alaplap. Az biztos h minden tápkábel a helyén vann ellenőriztem őket. Hogyan tudnék utánajárni h mi a rossz? :/
2015. jún. 2. 23:54
 6/22 A kérdező kommentje:
Ka és a speakert is rádugtam azon e jön semmi hang csak a bekapcsológomb megynyomásakor világitt egyet a bekapcsológomb ledje meg a cpu és vidikártya ventik felpörög egy másodpercre és ennyi... :/
2015. jún. 2. 23:58
 7/22 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért csak mobilról írok(ugye nincs gépem :s) és sietek.
2015. jún. 2. 23:59
 8/22 anonim ***** válasza:

Húzzál le mindent az alaplapról csak a power sw ,kis hangszóró ás a táp ellátás maradjon még a HDD t ás a DVD t is húzd le


ás úgy nézd meg

2015. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A ház ventit vedd le egy pillanatra
2015. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ups.... A procci hűtő rendesen rajt van ? nem mozog nagyon ??
2015. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!