Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a megoldás?

Akilal kérdése:

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy a számítógép alapvetően néha (nem állandó) úgy kapcsol ki hogy a gépet nehéz bekapcsolni én nem látok hibát! Nem melegedett túl, nem hajtottam túl semmi olyan szgépes dolgot nem műveltem ami azt okozná hogy magától kikapcsoljon! Két alapvető leállása van: 1 kikapcsol és nem indul egy darabig! 2 kikapcsol és újraindul de itt néha kékhalált is ad de hardverelemeit a tápot és a memóriát nem rég cseréltem de van egy 2gb ram amit még nem cseréltem ki. Gyakorlatilag nem látom mi okozza mert hardverileg és programok okából kiindulva nem kellene hogy legyen a hiba! Elég gyakran használtam már az indítási javítást de véglegesen nem tüntette el a hibát csak pár napig! (nem óránkénti hanem naponta kb 1 óra ezzel emgy el és utána minden oké)
2015. jún. 4. 15:43
 1/3 fersk ***** válasza:
Nézd meg a merevlemez S.M.A.R.T állapotát, valószínűleg sok már a cserélt szektor.
2015. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
üdv nem tudom hol és mint kell mert a bios-ban nincs ilyen opcióm
2015. jún. 5. 12:03
 3/3 fersk ***** válasza:
2015. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!