Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri még 4. generációs...

Megéri még 4. generációs i5-öst venni ha ilyen közel van az újabb széria?

Figyelt kérdés
Mármint mikor várható hogy barátibb áron lehessen majd megvásárolni egy 5.szériás i5-öt pl.

2015. jún. 4. 20:58
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

ha így nézed, akkor igazából soha nem éri meg semmit venni mert mindig lesz egy következő széria. ha van rá pénzed, kell a gép, és van megfelelő termék jó áron, akkor vedd meg.


teljesítménybe meg egy több éves sandy bridge is simán elég még.

2015. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 copYpszilon válasza:
45%
Figyelj en most vagyok a gepvasarlas teljes kozepebe, es ugyanugy a 4. I5 melett dontottem, mert attol fuggetlenul, hogy uj szeria jon de ezzel nagyon jol elfogsz boldogulni, persze ha szivesen varsz 2-3-4 honapot akkor valszeg megtudod olcsobban venni, errol mar te dontessz. Attol is fugg mire hasznalod a gepet, mert ha jatekra akkor nem erdemes varni az uj szeriara, ha dolgozni vagy ilyenek akkor megeri, mert ott mar tobbet szamit a proci.
2015. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából én azt mondom hogy nem éri meg rá várni mert az új széria az már támogatja a ddr4-et is és akkor már ugye illő lenne azt venni mellé de az meg még elég drága és még sok értelme nincs szerintem. Ugyan ez az alaplappal bár azt pontosan nem tudom milyen árba mozog majd hozzá.

Meg mint ahogy írták is egy régebbi széria is teljesen jó még mindenre. Szóval ha most veszel i5-öt akkor az még teljesen jó lesz egy 3-4 évig mert elég időtállók az intelek.

Meg ha kijön az új széria akkor az szerintem elég magas áron is fog indulni, én olyan 60 körül tippelek hogy onnan fog indulni.

2015. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!