Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangos a számítógép játékok...

Hangos a számítógép játékok közben, mi lehet a baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a számítógépem nagyjából 2 hónapja olyat csinál, hogy amikor elindítok egy játékot, a gépből zajok/zúgás hallható. nem a Ventik, ez 100%. vagy a Winchester, vagy a VGA a hang forrása. Én a Winchesterre tippelek, mivel szegény megközelítőleg 7-8 éves, és a zajok mintha belőle jönnének.

2015. jún. 4. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen hang? Recsegő, berregő hangok? Mert ha az akkor az tuti hogy winyó gond. És minél előbb cserélni meg adatokat menteni róla.
2015. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
HD Sentinel mit mutat a vinyó állapotáról?
2015. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Inkább recsegő, ciripel mintha tücsök költözött volna belé,

a HDD sentinel pedig a következőt mutatja:

arra az 16917 adatkapcsolati hibához hozzáfűzném hogy adatkábel csere óta nem nőttek a számok.


[link]


[link]

2015. jún. 4. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ciripel az még lehet vga. De ha biztos nem az akkor akár a rezgésekből(venti) keletkező ház (oldallap stb) ütközése. Nekem is hasonló bajom volt már mindent megpróbáltam mikor levettem az oldallapot és láttam, hogy a plexi egyik merevítője nem lett rendesen előfeszítve és az adta a hangot.
2015. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!