Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a proci jó ebbe az alaplabb...

Ez a proci jó ebbe az alaplabba? És ha igen akkor hogy vinné el a league of legneds nevezetű játékot? Mellé még van egy 3.5 gb ramom és egy 256 mb vidi kártyám

Figyelt kérdés

proci: www.jofogas.hu/baranya/Intel_Core_2_Duo_E6700__2_66_GHz__S775_processzor_29770612.htm?first=1


alaplap:

www.asus.com/hu/Motherboards/P5LD2VM/


2015. jún. 5. 12:28
 1/7 Panda Péter ***** válasza:

jó lenne tudni pontosan milyen videókártyáról van szó, mert az hogy 256MB-os kb nem mond semmit.

szerencsédre (és a világ csomó tizenéveseinek szerencséjére) a lol-t úgy csinálták, hogy még egy erősebb mikrósütőn is elinduljon, így minél több felhasználót gyűjthessenek, szóval látatlanban azt mondanám, hogy menni fog.

2015. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:

proci ügyben meg meg kéne nézni a dobozon, vagy magán a lapon hogy milyen revízió (kiadás)


"Csak a PCB R2.0 (vagy újabb) verziók támogatják az Intel® Core™ 2 processzorokat" - a gyártó szerint

2015. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

www.asus.com/hu/Motherboards/P5LD2VM/HelpDesk_CPU/



elvileg jó?

2015. jún. 5. 12:47
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
most nincs cpu d? vagy valami celeron?
2015. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

vidikartya: nvidioa geforce 7300 gs

proci:intel pentium 4, 3066 MHZ (1 magos)

ram:3.50 gb


Nah és egy új proci kéne abba az alaplabba amit leirtam

2015. jún. 5. 12:51
 6/7 A kérdező kommentje:
és hogy valaki tud egy procit keresni nekem vagy jó az amit mondtam?
2015. jún. 5. 12:53
 7/7 Panda Péter ***** válasza:

mondom meg kell nézned hogy milyen kiadás, mert ha nem Rev2.0 vagy újabb, akkor nem fognak menni benne a Core2 processzorok.


am tessék itt van ugyanaz olcsóbban: [link]

2015. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!