Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépemnek (amikor...

A számítógépemnek (amikor bekapcsolom) nem villog, nem ad semmilyen jelet a vörös lámpája. Nem villog, a gép nem csörög-zörög, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sokszor ki-be volt kapcsolva és a sok áramszünet is megviselte.
2015. jún. 5. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem csinál semmit se a gép.

Valami elromolhatott benne?

2015. jún. 5. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:
A táppal lesz gond.
2015. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tápegység hibája szokott ilyet okozni.
2015. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem.

nekem összeírtak egy új gépet a Prohardver-en.

Két kérdésem lenne.


1. Ezek közül melyik a tápegység?

2. Ez az összeírás jó videózáshoz, World of Warcraft-ozáshoz, netezéshez?



asrock h81m-hds ~ 13k

g3220 ~ 14k

1x4GB ddr3 ~10k

WD blue ezex 1TB ~ 16k

120GB kingston fury ssd~ 18k vagy 250-es ssd és hdd nélkül, ha elférsz.

cm n200~ 11k( m-atx ház), n300 ha nagy kell

fsp hexa+ 400W ~ 13k

2015. jún. 5. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó a tápegység, és mivel videokártya nincs, csak a nagyon primitív processzorba integrált alap, ezért játékra szinte teljesen alkalmatlan. Minden másra jó, és játékra is jó lesz, ha még egy 30-40 ezres videokártyát (legalább) raksz hozzá.
2015. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem és milyen ajánlanál videó kártyának?

Fontos lenen, hogy a videó és a játék is gördülékenyen menjen rajta, szaggatás és hasonlók nélkül.

2015. jún. 5. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlok semmit, mert nem vagyok tisztában az árakkal, meg hogy mi hol akciós, legjobb vétel stb.


Javaslom, hogy írj ki külön kérdést, hogy melyik a legjobb kártya abban az árkategóriában, amit rá tudsz szánni. Jönnek majd, akik napi szinten vágják az árakat, és adnak tippet.

2015. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 HUN_Sector ***** válasza:
Ha minél olcsóbban szeretnél kijönni, egy A8-7600 APU-t (kb 30000ft, hagyományos processzor és grafikus processzor egyben) is beszerezhetsz, elég erős grafikus magja van- 1680-ban közepes részletességen elég sok mai nevet is elvisz.
2015. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!