Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a vinyóm?

Haldoklik a vinyóm?

Figyelt kérdés

Nyári melegbe gondoltam lecserélem procin a gyári hűtőt a nagyra és mikor minden vissza került helyére a játékok nagyon lassan töltöttek be majd le is álltak majd az egész windows belassult annyira, hogy ne tudjak semmit csinálni egér mozgatáson kívül...

Reboot után nem észlelte a vinyót vagy azt írta hibás indító file...

Pár sata dugdosás után elindult a windows 7 indítási javítás diagnosztika megy.

Eredmény: hibás merevlemez

Na már most elindult a win a sebesség is vissza állt de kíváncsi vagyok vajon az utolsókat rúgja e mert akkor még időben felraknám a fontos dolgokat felhőbe aztán vinyó vétel...



2015. jún. 6. 20:28
 1/6 Tengor ***** válasza:
HDSentinellel nézz rá!
2015. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
GoodLike?
2015. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sentinel-eztem és úgy látom vagy vinyó vagy kábel lesz de esélyesebb a vinyó a kábelen nem látszódik hiba

[link]

2015. jún. 6. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
"és mikor minden vissza került helyére"... azt nem értem miért a HDD-re gondolsz. ha eddig nem volt gond, most mért lenne, hirtelen újrahúzás után? Mert azt ugye megcsináltad?
2015. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszerű proci hűtő csere volt vinyót lese húztam ezért fura a dolog...
2015. jún. 6. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
lapozófájlokra keress rá. Az hátha segít.
2015. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!