Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes várni az AMD Radeon...

Érdemes várni az AMD Radeon 300-as-sorozatra?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hét múlvára terveztem az új számítógépem vásárlását, egy R9 290-es kártyával, azonban azt hallottam, hogy nemsokára jön az új 300-as sorozat. Lehet már tudni valamit az új kártyák konkrét megjelenéséről, tudásáról, vagy az áráról? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 8. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Még semmit, de lehet 1 héten belül kb bejelentik.
2015. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16.-ára ígérik a bejelentést.
2015. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a csúcskártyát veszed, akkor érdemes, a többi viszont átnevezett kártya lesz. Arra várni badarság lenne.
2015. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos marketing baromságot lehetett olvasni róla, így alázza a 980 at, meg úgy jobb a 290 nél(egyikben sem kételkedek persze, csak tizen x év után ugyanazokat a sorokat olvasni más köntösben marha unalmas). A közép-alsó kategória viszont legkorábban augusztus környékén fut be meglátásom szerint, de inkább később (nem olvastam sehol, csak az eddigiekből indulok ki). Árában logikusnak tűnik, ha állítanának ellenfelet a 970 nek, meg a 980 nak első körben, máshol nem is lenne értelme per pillanat, 30-80k s kategóriában csak amd t érdemes venni(vagy valami eldugott boltban, mucsaröcsöge mögött, rosszul beárazott 960 at).
2015. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem azt a kis időt már érdemes kivárni

egyébként a hírek szerint az összes kártyát egyszerre dobják piacra, de nemsokára kiderül

2015. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen kártyát akarok venni, én már május eleje óta vehetnék gépet de inkább kivárom, te meg ha úgyis 1 hét múlva akkor már nem oszt nem szoroz június közepe vége sztem.
2015. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Én azt hallottam, hogy nem csak átcímkézés lesz, hanem az új kártyák már Tier_3 Dx12 kompatibilitással érkeznek, míg a jelenlegiek az r9 280x-ig bezárólag (kivéve a 265 és a 285) csak Tier 2-esek.
2015. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van olyan ember aki 4 hónappal ezelőtt se vett, hanem inkább kivárta.


A legtöbb kártya árát lejjebb fogják nyomni egyébként is.

2015. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2015. jún. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!