Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy wacom intuos pen and...

Van egy wacom intuos pen and touch medium - om és kaptam hozzá egy creativ stylust, a hegye harcol, és tudom, hogy nem kijelző mégis zavar, hogy összekarcolja a felületet, mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés

Toll hegyet külön hol lehet kapni? Nem igazán segített a google, csak magát az egész stylust akarta megvetetni velem, nekem csak egy karcmentes hegy kellene. (Picit csiszoltam rajta, és egy darabig jó is volt aztán újra karcol, nem értem, miért olyan mintha a hegyben végig lenne vezetve valami világosabb szinü anyag, ami körül a sötét talán müanyag lekopik akkor az a fémesebb rész karcol.

Cserélhető a felület vagy valami fóliát lehet erre van? mondjuk akkor elvesztené a papir hatást, amire igazából nekem nincs igényem, csak legyen örök életü a drágábbi része az eszközömnek a tablet.


2015. jún. 8. 11:39
 1/2 hypno ***** válasza:
www.grasshopper.hu
2015. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:
És ha tanácstalan vagy, azzal is tudnak adni. :)
2015. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!