Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor jó Gamer-PC-be?

Bence2601 kérdése:

Melyik processzor jó Gamer-PC-be?

Figyelt kérdés
Én már kinéztem magamnak az i5 4460-at mert ez olcsó és jó is + sokan ezt ajánlották, viszont csak arra lennék kíváncsi hogy ti mit ajánlotok? Mert néhány játék tesztben is azt írjs hogy i7 ...-ja van magas Mhz-el (pl: 4970K). Tudom ha több a Mhz akkor jobban megy valamennyivel a játék de ha ti nektek választani kéne mit javasolnátok? Amit írjatok: Intel legyen, 4 magos

2015. jún. 8. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőven elég a 4460 minden jelenleg kapható VGA-hoz.
2015. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felesleges az i7, játék alatt semmivel sem tud többet egy i7 mint egy i5, max ott ahol kihasználódna mind a 8 szál, de a miatt meg nem érdemes i7-re költeni, max akkor éri meg, ha nagyon hiperszuperduknyukkenultramegaschwarzeneggerchucknorris fúziós gépet akar valaki, amihez még a "bővített" Paks is kevés.
2015. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább vga-ra költsd a fennmaradó összeget ugyanis játékban az az elsődleges erőforrás
2015. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, és tudom hogy a VGA a legfontosabb :) Csak fontos nekem hogy magas FPS legyen (50-60) mert akkor szép/jó a játékélmény :D
2015. jún. 8. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz magasabb az i7 miatt, max 1-2 fps-sel.
2015. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!