Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógépházat érdemes...

Milyen számítógépházat érdemes venni, max,15 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Egy Intel i5-4460 és egy R9 290 kártya mellé menne, ezért a jó hűtés nagyon fontos lenne. Mindenképpen szeretném, hogy legyen legalább egy előlapi USB 3.0-ja, és férjen el benne az említett videókártya, optikai meghajtó és 2 db HDD. A 15 ezer forint viszonylag felső határ már, ha nagyon kell, esetleg néhány ezer forintot hozzá tudok még adni, de nem szeretnék nagyon sokat rákölteni. Ha a házhoz még külön ventilátort is kell venni, akkor annak is bele kell férnie a keretbe.

2015. jún. 8. 20:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy dolog kimaradt, ATX-es lap menne bele.
2015. jún. 8. 20:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Raijintek Arcadia + Arctic f12 pwm venti az elejébe, összesen 10E és nagyon jó ház. Nem vennék drágábbat.
2015. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zalman R1 nem rossz ház nekem is olyan van gyárilag 3 ventivel kapod ,egész jó elrendezésű 360mm hosszú vga-t is fogad.Én 13 ezerért vettem ,jobb lehetőség nem volt.
2015. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!