Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek közül melyik monitor jobb?

Ezek közül melyik monitor jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Főleg játékokra szeretném használni.

- Skyrim (sok mod)

- Mortal Kombat 9

- Mortal Kombat X

- Sleeping Dogs

- World of Warcraft: Mist of Pandaria

- Hasonlók



A játékokat fullon játszanám.

Amennyiben egyik se felel meg szívesen várok tanácsokat. Hogy kb milyen monitor felelne meg gamerkedésre.


Nagy monitort szeretnék ha a linken lévők nem felelnek meg, de csak annyira legyen nagy amin tökéletes a képminőség stb.


2015. jún. 9. 12:15
 1/6 anonim válasza:

Én AOC E2460SH Led monitor-t ajánlanám

[link]

Azért ajánlom, mert a válaszideje 1ms (GTG), ami játék szempontjából jobb, mint az 5ms (GTG). Ez is 24 inch-es monitor.

Bár nem tudom mennyire strapabíró, úgy értem milyen általános problémák vannak az AOC monitorokkal. Itt a gyakori kérdéseken nem írtak rosszat erről a márkáról.

2015. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ennyi erővel vehetnél 1 HD-s tévét is az nagyobb.

de am sztem jó a monitor

2015. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő PLS panellal szerelt, szóval nincs sok különbség közöttük.

Vedd azt, amelyik jobban tetszik.

Nekem egy Samsung T24D390EW TV/monitorom van, aminek ugyan olyan kékes/zöldes a talprésze. Élőben nem ennyire erős színe van, szóval nem fog szinte világítani a szobában.


Aki az AOC monitort javasolta:

Igen, jó dolog az 1ms válaszidő, de nem átlag játékosnak. Nagyon sokat kell ahhoz játszani, hogy ez számítson, és nem is Mortal Kombatnál fog számítani, hanem CS:GO-nál.

Szóval a kérdező nem fog jobban járni vele, sőt... Az egy TN paneles monitor, tehát a betekintési szögek rosszak, és közel sem ad olyan szép képet, mint egy IPS, PLS vagy VA.


Kérdező, és mindenki:

NE emagról rendelj. Undorító egy bolt, ráadásul külföldi székhellyel. A garanciáztatás egy rémálom, meg az egész ügyintézés. Vannak már külön facebook csoportok, és fórum témák, ahol összegyűlnek azok, akik az emaggal szívnak. Nagyon rossz bolt. Van olyan értékelős weboldal, ahol maguknak csinálják az értékelést, mert elkezdték nagyon lehúzni őket... Undorítóak..

Ne onnan rendelj.

2015. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem CS:GO-zok vagy mi az. :D

Wow, Skyrim, Mortal Kombat meg ilyenekkel játszok, max GTA. Meg videót nézek, szörfölök. Ilyesmikre kell.


Akkor ez jó lesz ugye ezekre?

[link]

2015. jún. 9. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezekre felesleges akkor 1ms monitor.

Érdemes egyébként még szétnézned monitorgurun, pcx-en, iponon. Hátha ott is találsz valamit még, ami megtetszik.

De jó lesz ez is igen, és szerintem szép is.

2015. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez Acer G247HLB nem rossz monitor :)
2015. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!