Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jófogáson lehet biztonságosan...

Jófogáson lehet biztonságosan hardvert venni?

Figyelt kérdés
Hogy nem vernek ár.És honnan lehet tudni hogy bizotsnágos

2015. jún. 9. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

En onnan biztos nem vennek, amig van hardverapro.hu

Ott legalabb tudom, hogy szakmabeliek hirdetnek, szakmabeliknek, es nem akarjak atvagni egymast, mert a sajat megitelesuket rontanak...

2015. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hardverapro-n biztonságosabb ,mert akinek van ott 100 pozitívja vagy csak 50 az előtted 50 embertől nem azért kapott pozitívat mert megkárosította volna,nagy értékű cuccnál pedig : DPD futár,előre utalsz 890-et és utánvéttel veszed.
2015. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha jófogásrol veszem utánvételler?
2015. jún. 9. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Utanvetellel is jarhatsz ugy ,hogy a vasarolt dolog nem mukodik, nem ugy, vagy barmi.

A postas/futar nem fogja megvarni, amig kibontod, hogy iphone6 van benne, vagy fadarab.

Egyedul a szemelyes atvetel (es kiprobalas) ami ugy-ahogy mukodik, de ott sincs arra garancia, hogy nincs valami titokzatos, ritkan elojovo nyugje (mondjuk, vga-nal hosszabb jatek alatti csikozasa, lefagyasa).

2015. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Használt cuccot csak személyesen, kipróbálással, vagy esetleg nagyon megbízható embertől. (sok értékelés)

Azért a hardverapróban sem szabad vakon megbízni, engem egyedül csak ott vertek át. (szikrázó, tűzveszélyes monitort adtak el nekem megkímélt irodai monitorként) Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy miután jeleztem az incidenst, két órán belül már bannolták is a felhasználót és felajánlották, hogy segítenek a személyazonossága kiderítésében.


A jófogás megbízhatóság tekintetében a legalul van. A legmegbízhatóbbnak én a Vaterát tartom, kiforrott értékelési rendszere van és hirdetni csak úgy lehet, ha az eladó a személyi adatait átadta az oldal üzemeltetőnek. (tehát incidens esetén könnyebben utolérhető)

2015. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5, jogos, a vatera elegge megbizhato, de ott elegge elszalt hardvare arak szoktak neha lenni.
2015. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!