Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van gyenge láncszem ebben a...

Fulár kérdése:

Van gyenge láncszem ebben a konfigban?

Figyelt kérdés

Szevasztok!Az ár-érték aránnyal illetve semmi ehhez hasonlóval ne foglalkozzunk.Játékra szeretném használni elsősorban.Tudom nem egy csúcskategória de erre elég az anyagi keret.Szóval a vas:


ALAPLAP:ASUS B85M-G

PROCI:INTEL CORE i5-4590 3.7GHZ (4mag)

MEMÓRIA:8Gb Kingstone Hyper X Ddr 3 1866 Mhz

VINYÓ: 1 Terra.7200 Rpm-Samsung.

VIDEÓKÁRTYA:Nvidia Geforce GTX 750Ti 2Gb Ddr5 Vram

HÁZ:Cooler Master Elite Knight 500wattos táp


Eddig mindig laptomom volt.Az asztalik világában nem annyira vagyok otthon.Ez tokkal vonóval 165 ezer pénzbe fájna.2 3 év garival.Megéri?Pro Kontra?Gyenge láncszem valamelyik alkatrész? Köszönöm az esetleges válaszkat!


2015. jún. 10. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A 750 TI helyett egy r9 280x et vegyél bele!
2015. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hazat tapal egyut soha! kiveve ha 100% ! ra tudod pontos tipusat es az elfogadhato minosegu

pl ha cm elite power van bene azal nem tul jol jarsz, foleg ha vga t nagyra fejleszted majd

2015. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
57%
1866 ot a cpu nem tamogat es az alaplap se szerintem, amugy is ertelmetlen 1333/1600 as ram kelene CL9 lehetoleg
2015. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nemtudom megnezni a lapkat


de te szepen felmehetsz asus oldalara es a lapkat mrgnezed milyen ramokat tamogat


persze mene ez is bene de nem 1866 on es beallitani se tudnad, igy max ha olcso az indok, de igazabol artol fugetlenul is ertelmetlen,

2015. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen van.

Azt a házat a táppal együtt felejtsd el.

Tápnak: Corsair CX 430

Háznak: Deepcool Tesseract BF

Processzornak: i5 4460

Vga-nak pedig én egy R9 270-et beleszorítanék.

Ez valami előre összerakott gép lenne amúgy?

2015. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen,előre összerakott.Tudom....Előre összerakott gépet soha!De sajnos sem idő sem türelmem sincsen ahhoz(ja,és ami a legfontosabb,hogy szaktudásom se)hogy magamnak válogassam össze az alkatrészeket vagy sokat bogarásszak a neten stb.Ennek a legfőbb oka az,hogy a régi gépemből borzalmasan sok adatot kell átmentenem majd az új gépbe.Akkora mennyiséget,hogy felejtős mondjuk netes tárhelyre tölteni mert iszonyat idő alatt lehetne csak véghezvinni.Külső vinyót sem tudok venni mert a gép minden anyagi tartalékomat felemészti.És a régi gépemet most korrekt áron el tudom passzolni de a vevő már baszogat és vinné el.Szóval rohadtul sürget az idő.És ez a gép fért bele a keretbe és nem is tűnik rossznak így laikus szemmel.

2015. jún. 10. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:

Ui.Sajnos kölcsön kérni sem tudok senkitől külső vinyót.Nincs alternatív megoldás.Ha meglesz az új gép lesz kb egyetlen napom arra,hogy bő 500 gigát átmentsek.

Tehát többnyire az idő és a szaktudás hiánya miatt esett előre összekraftólt gépre a választásom.Szerintem a laikusok többnyire így vásárolnak gépet....Az lehet,hogy aztán erre rá is basznak.Ha viszont durvák az ellenérveitek(hiszen tuti,hogy ti vágjátok a témát)akkor megpróbálok kitalálni valamit.

2015. jún. 10. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!