Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az egérről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi egy egérrel kapcsolatban.

Elsősorban személyes véleményeknek örülnék, de a külsősök sem rosszak. Egyet kérnék, mellőzzük az olyan kommenteket mint pl: "Ennyiből gépet veszek." - "Minek neked ilyen?" és társai.


Az egér:

Razer DeathAdder Balkezes változat


(gyártó oldala: [link] )


Főbb Specifikációk: (több infó a gyártó oldalán)

Érzékenység (dpi): 3500

Formátum: Gamer

Gomb + scroll: 5+1

Gumizott külső: Nincs

Kábel hossz (cm): 150

Kialakítás: Balkezes

Méret: Normál

Programozható: Nem

Súlyozható: Nem

Szenzor: Optikai


FPS játékos vagyok, ráadásul balkezes.. Így a lehetőségek tárháza némileg kisebb.

Fő fegyver ügyileg pedig mesterlövész.(Vagy ahogy CSGOban mondják, AWP-s. :) )

Optikai vagy lézer szerintetek?


Mi a véleményetek?



2015. jún. 10. 21:30
 1/5 hypno ***** válasza:
Itt [link] van vagy 2000 hozzászólás a témában. Nem hiszem, hogy újat tudnánk mondani.
2015. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért itt is kíváncsi vagyok a véleményekre! Természetesen köszönöm a linket! :)
2015. jún. 10. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most ennek a jobb kezes verzióját használom. Az anyaghasználat az nem rossz(a v2-nek a felülete viszont jobb volt), az oldalsó gombok se rosszak. A görgőnél a fokozatok a görgetés közben szépen elkülönülnek.

A 3.5G infra szenzora kiváló, ilyen szempontból tuti nem érheti panasz. A driver se csapnivalóan vacak.

Ha tenyeres fogással fogod, és nem zavar, hogy ez egy nehezebb egér akkor gond nem lesz. Persze máshogy is fogható, én magam is inkább karmosan fogom, de mivel az egér nagy így magamhoz nem mindig tudom olyan precízen húzni.

Annyi esetleg még, hogy on the fly nem válthatod a dpi-t rajta, bár szerintem ez egyáltalán nem nagy hiányosság, de ez (is) szubjektív.


Összességében én megvagyok vele elégedve, az egyik legjobb egér amivel valaha dolgom volt.

Esetleg ennek az új árában még nézz rá a zowie szimmetrikus egereire is.

2015. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végre egy olyan komment, amire vártam!

Köszönöm szépen! :)

2015. jún. 10. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez még az utolsó jó szériából való, a 2014/Chroma verziók már borzalmasan hitvány burkolatot, vezetéket és kapcsolókat kaptak.

Egyébként CSAK optikait vegyél (a prohardver fórum ajánlott listájának hihetsz). Vannak persze jó lézeresek is- 20 ezer forinttól felfelé.

2015. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!