Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Most készülök venni egy...

Üdv! Most készülök venni egy AMD A10 5800K processzort,2x4 GB HyperX Fury 1866 Mhz ram társaságában, és az lenne a kérdés, hogy a 420-as M-TECH AP4420XA tápom biztonságosan vinné-e ezeket együtt?

Figyelt kérdés

Nem akarom hajtani a procit, csak World of Warcraft meg World of Tanks menne vele.



Alaplap: ASrock FM2A55-VG3


2015. jún. 12. 12:11
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
M-Tech táp felejtős. 400 W körüli FSP-t is nézz az új CPU mellé. Azzal nem lesz gond.
2015. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Trevor. ***** válasza:
Ha wot a cél, akkor erős egymagos teljesítménnyel rendelkező cpu kéne. A tápot pedig felejtsd el, helyette ez: [link]
2015. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a tápod és nem telik újra akkor rákötheted.
2015. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Trevor. ***** válasza:
#3 De akkor sem ajánlott.
2015. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tengor ***** válasza:
Könnyen ajánlja, nem az ő 20+ rugós CPU-ja megy gariba, a többi hardvere meg a kukába...
2015. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ajtótámasznak nem merném használni, nemhogy gépre kötni.

Kérdező: Elég jól beleválasztottál.

A Wot és a World of tanks pont olyan programok, amik erős egyszálú teljesítményt kívánnak. Ezek pont rosszul futnak AMD-n. Egy Haswell celeronon is jobban futnak ezek, mint az általad kinézett AMD-n.

Ez sajnos ilyen. Ha tényleg csak ezekkel akarsz játszani, akkor én nem ezt az Aput venném, hanem egy G3220-at.

2015. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért választottam ezt, mert havernak egy AMD A10 5700-asa van és neki az integrált vidikarival is ment medium-high beállításoknál 30-40 fps-el..aztán vett egy R9 270X-et és full High beállításokkal megy neki only 30 FPS-el..

Mint mondtam nem akarom kihajtani a procit..Csak World of Warcarft meg a wot..a mostani AMD A4 4000-es is viszi a wot-ot 30-40 fps-el full low grafika melett..

De ahogy elnéztem ha nem hajtom a procit szerintem egy táp cseréig nem lesz gond a táppal..legfeljebb kikötöm a DVD meghajtót, mert úgysem használom, meg a gépház elején lévő ledet. Köszi a válaszokat

2015. jún. 13. 11:59
 8/14 Tengor ***** válasza:
A DVD és a LED kb semmit nem fogyaszt. A vacak táppal elég egy kisebb áramingadozás (szomszéd bekapcsolja a légkondit - csak hogy nyári példát mondjak) és már meg is sütötte az alkatrészeket.
2015. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Trevor. ***** válasza:
A táp a legfontosabb alkatrész a gépben, mivel az látja el árammal a gép többi részét. Használhatod most ezzel a szarral, de ha egyszer elfüstöl/leég, rosszabb esetben fölrobban és magával viszi az egész gépet (tudod a processzor, ram, merevlemez stb. nem szereti a 220V-ot).
2015. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hál istennek nem tömblakásban lakom :D Így az áramingadozás felejtős

Utánanéztem hogy mennyi a max leadási teljesítménye ennek a tápnak

Azt írták elméletben 200 watt..azt is megnéztem hogy a configom elviekben mennyit fogyaszt, ha maxra járatom..az olyan 194 wattra jött ki..

Ha tényleg nem járatom akkor elviekben nem lesz gond..oda fogok figyelni mindenre, de tervben van új táp,nem akarom a sorsot kísérteni :D

2015. jún. 13. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!