Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy régi gépem, amiben...

Van egy régi gépem, amiben anno kiment az alaplap. Ha egy ugyanolyanra kicserélem, újra kell rakni az OPrendszert?

Figyelt kérdés
ASRock A75M-HVS alaplap, és Win7 Ultimate 64 bit. Most költöztünk, és nincs meg a windows telepítőlemez, ezért esedékes.

2015. jún. 13. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
igen.
2015. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Okés, ezéft tettem fel a kérdést, mert amiket eddig olvastam, ott is megoszlottak a vélemények.
2015. jún. 13. 16:38
 4/9 kszk2 ***** válasza:
Ha UEFI-s valószínűleg igen Ha BIOS-os nem mert a rendszerbetöltő partíció a HDD-n van nem az alaplapon. (Csak a boot sorrendet kell beállítanod és működik)
2015. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben működik, akkor nem fontos. Minden más esetben ajánlott újratelepíteni. Le tudsz tölteni a netről is egy iso-t amit pendrive-ra vagy DVD-re írva újra tudod telepíteni a rendszert. MSDN telepítőt keress, ez megegyezik a boltokban kapható lemezek tartalmával.
2015. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez megfelelő válasz egy magamfajta műszaki analfabétának :) Ment a zöld pacsi
2015. jún. 13. 17:51
 7/9 Szirty ***** válasza:

ha ugyanolyan alaplap kerül alá, akkor semmi teendő nincs szinte.

Én már cseréltem ki teljes gépet alaplapostól mindenestől win alatt. Nem telepítettem újra.

2015. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így megnyugodtam :)
2015. jún. 14. 11:16
 9/9 Szirty ***** válasza:
Jah és teljesen másik gép került alá :-)
2015. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!