Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet windos 32 bites...

Hogyan lehet windos 32 bites szoftvert 64bitesre telepiteni? Szájba rágosan ha kérhetném el olvastam minden hasonló "gyik" választ de semmi előre haladás cdre irtam pl. Win 7 x64-t de egyszerüen mikor ujrainditom a gépet nem jön be a telepitő

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 04:37
 1/5 donfetibo ***** válasza:
A biosban be állítottad, hogy honnan bootoljon, a telepítő CD-t jól át másoltad?☺☻
2015. jún. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értek egyáltalan hozza :(
2015. jún. 14. 05:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Boot menü behozása utan meg kell keresni azt hogy elsőnek a cd & dv-t olvasa be es mukodik :)) csak sehol se kaptam infot
2015. jún. 14. 06:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy írtad ki CD-re? A Win 7 Pro pl. több mint 2 GB. Gondolom, akkor a Starter se fér rá egy CD-re. Az is kérdés, hogy miből írtad ki? Ha nem képfájlból (ISO, MDF, IMG, stb.), akkor már dobhatod is el. Az is kérdés, hogy írtad ki a képfájlt? Másoltad, vagy CD-kép felírás funkcióval? Ha másoltad, akkor már dobhatod is a kukába.

És igen. A BIOS-ban be kell állítani, hogy az optikai meghajtóról bootoljon. Ezt viszont már önállóan kell megoldanod, szájbarágósan csak akkor tudnánk, ha ismernénk a BIOS-odat.

2015. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van elég erős a géped ahhoz hogy elbírja a 64 bites oprendszert? (CPU, RAM, stb). DVD-R-re kell írni az oprendszert(csak egyszer írható lemezre). Meg ha nem értesz a bios-hoz akkor jó esetben válaszd ki a boot menu-ből a DVD-Rom-ot(a nagy betűk között ott lesz az a szó hogy DVD) majd azt írja ki hogy nyomj le egy billenytyűt ahhoz hogy a DVD-ről boot-oljon be(magyarul/angolul) akor bejön a telepítő és onnantól sok szerencsét. Rosszabb esetben pedig meg kell tenulnod a BIOS-t.
2015. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!