Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a telefonprocesszorról...

Erről a telefonprocesszorról hol találok specifikációkat?

Figyelt kérdés

Qualcomm Snapdragon MSM8225

Olyan érdekelne engem elsősorban hogy mennyit fogyaszt.



2015. jún. 14. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát csak ennyit találtam:

On 17 November 2010, Qualcomm announces the roadmap for Next-Gen Snapdragon SoC development, including the MSM8960, citing future improvements in CPU and GPU performance and lower power consumption.Tehát alacson fogyaszás.

[link]

2015. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztásáról nem találtam semmit de itt van valami: [link]
2015. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

HTC Desire 516, LG W5, Sony Falcon DS


melyik telefonrol van szo? tesztet nezel meddg birjak


magat a cpu t root olva (de lehet anelkul is) betudod alitani hogy legkisebb orejelen fuson es csak egy mag, lehet meg alulfeszelni is tudod


nos ha teged tenleg TDP ertekek erdekelnek fel kel vened a gyartoval a kapcsolatot mivel nyilvanosan es konyen felelhetoen hivatalos adat nincs megadva roluk

2015. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

LG L7 II telefonról van szó.

Nincs rootolva, mert egész egyszerűen nem tudom.. :/

[link]

Ez alapján az oldal alapján próbáltam meg, de semmi sem ment, szóval azt feladtam.

Amúgy egy iPhone processzorról láttam ilyen adatokat, hogy milyen folyamat mennyit fogyaszt, asszem az 5S processzora volt, a wikipédián.

De erről a prociról ilyen oldalt nem találtam.

2015. jún. 17. 13:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, amúgy mA-ben gondoltam a fogyasztás értékét.
2015. jún. 17. 13:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!