Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddi használható az iphone 5s?

Meddi használható az iphone 5s?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy menyire időt álló készüléket készített az apple? teszem azt 2-3 év múlva menyire fog gyorsnak számítani? vagy 2-3 múlva olyan lesz sebességre és korszerűségre mint most az iphone 4s?

2015. jún. 15. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2 évig még jó lesz
2015. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Egyálalán nem mondanám. 1 év múlva már egy elavult telefon lesz. 1GB ram, 32GB memória. 1 év múlva már bőven 4 gigás és 128 gigás telók lesznek.
2015. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Menőnek menő lesz. De teljesítményben nem.
2015. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második kommentelő: vegyük figyelembe hogy az ios nem zabálja meg az erőforrásokat mint az android:) tehát ez esetben nem nagyon helytálló az a kijelentés hogy szükség lenne 4 Gb ram-ra:)) tapasztalat beszél belőlem, mind2 platformot van és volt szerencsém használni.
2015. jún. 15. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
meséld már el, hogy a 32gb tárhely mire nem elég.. nem kell az egész életedet a telón tárolni.. xd 1 giga ram meg bőven jó ios-hez
2015. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez így van 32 Gb-on teljesen kényelmesen el lehet férni, felhő alapú szolgáltatásokról nem is beszélve..
2015. jún. 15. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is ertem, hogy a tarhelynek mi koze van az idotallosaghoz, de mind1. Ha nem lesz rajta a legujabb iOS, akkor nem lesz lassu. Most is akinek iOS8 van a 4s-en annak altalaba befagy, es belassul, kiveve ha kikapcsolod az animaciokat, ami annyit jelent, hogy nem fogod szepen azt latni, ahogy bezarodik az ablak, es egyre kisebb, hanem csak annyit, hogy nyitva van es utana zarva van. De peldaul a i4S tokeletessen mukodik az iOS7-el. Pontosan nem tudod kiszamolni elore, hogy szoftveresen meddig lesz tamogatott, mert most multhet hetfon a WWDC-n megjelent iOS9 ramegy mindenre amire rament az iOS8, bar ez az Apple-tol szokatlan, ez volt az 1. ilyen alkalom. Altalaban amugy azthiszem 4 evig van ra szoftver, de ebben most egyaltalan nem vagyok biztos. Es amugy jo telefon az i5S es nem lesz egyaltalan elavult szerintem.

(Nekem most egy 128Gb-os i6+om van es szerintem tokeletessen megleszek vele egy joidejig, bar i5S-rol valtottam elotte meg i5-om volt, de eddig soha nem azert valtottam le az Apple termekeim, mert elavultak lettem volna, hanem mert elegge Apple fuggo vagyok.)

2015. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!