Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát ajánlanátok?

Milyen videokártyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék kompletten, játékra egy gépet.

VGA nélkül lenne 135k. Azt szeretném, hogy maximum 170k-ból jönne ki az egész gép. (De 175 fölé semmiképp nem mehetek)

GÉP: [link]

és ugye ebből az msi gtx 670-et venné ki.

Milyen videokártyát ajánlanátok helyette?

Előre is köszi a választ


2015. jún. 15. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2015. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz, ezzel nem sokat segítettél
2015. jún. 15. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg nem éri meg ez a gép, nézz körül jobban a hardveraprón, mert gyakran vannak jó gépek ennyiért.
2015. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 szerintem valaki helyete szetnezhetne aki tud


relativ hogy nem eri meg, mert ez legalab jo alkatreszekbol all osze nem ugy mint a legtobb amit eladnanak


illetve uj konfigot is irhatnatok neki 175 ert (ha mer ilyen kerdest fel felteni kulon)


utana szamolva nagyon alularazva tenleg kb. nem er 135 t csak 120-115ezret vga nelkul bar ezt igy atfutva nehez megmondani, mindent egyesevel kene vegigragni


prohardver.hu n kelene rakerdezned megerie es ga nem menyiert, de az elado szerintem ott araztata be (szoval valoszinuleg ez nagyjabol realis ara enek max. kicsit felfele kerekitet


elenben ha mar most 35 csak a 670 az nem jo :/ mert en kesobre veltem enyinek, 660 szokot 40 ert meni (vagy tobbert) szoval furcsa...

2015. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja es 35 ert nem fogsz jobbat veni hasznaltan sem


280/7950 (ami lenyegeben majdnem ugyan azt tudja csak picit jobbak mint 670) nincs talan 40 ert sem, es ha mar kulon veszel vga t jobb kelene es gari se artana ra...

2015. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

http:// hardverapro.hu/apro/elado_i5-os_gamer_pc


ez pl. elsoranezesre eleg jonak tunik


link nemtudom jo e majd meznezem

2015. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


space ra nem gondoltam...

2015. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


enel szerintem valami bukta lene

mi az hozy garis de "nem talalom gari papirjat" de 5 ev jar ra,

jarhatna 10 is nem mindegy ha nincs?


vx550 tapnal irja, de amugy is olcsonak tunik (elso ranezesre) bar 7870 (270) meg m'eg gyengebb vga


ellenben 140 ert ha vener 35 maradna + vga ra 7870 meg 30 ert m'ar csak csak elmene... ??!!


no de mindegy megnezem jobban de ezt a konfizot feln'ek megveni

ellenben 65 ert mar tudnal vga t ujat /hasznaltat valasztani

2015. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

jo lehet csak tenleg nincs meg neki, de anak meg kel lenie kulonben fabatkat sem er "hogy amugy garis lenne ha az lenne" ...


talalja meg azt kesz, ez minimum hisz ez is Ivy 1155 alapokon van es 7870 se egy nagy eresztes ma mar hogy azert kapkodni keljen hiaba HIS ...

2015. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!