Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy lyuk a gépem...

Ha van egy lyuk a gépem hátulján, az baj?

Figyelt kérdés
Az elején alján van egy kis ventilátor, az tolja be a levegőt, illetve az oldalán tetején van egy nagyobb (12 centis), ami pedig kifelé szívja. A hátulján tetején viszont van egy nagy lyuk. Azt zárjam le valahogy, vagy mindegy?
2015. jún. 16. 12:47
 1/9 A kérdező kommentje:
*elejének az alján, oldalának a tetején
2015. jún. 16. 12:47
 2/9 Trevor. ***** válasza:
Milyen házról van szó? Milyen lyuk? Ventilátor, esetleg tápnak a helye?
2015. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fényképet kérünk
2015. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ventilátornak a helye, csak nem fér oda a 12 centiméteres, hanem csak kisebb. ATX szabványú végül is, nagyjából hagyományos kinézete van, de nem teljesen sablon ház, régebbi irodai gép háza volt, csak nagyon masszív meg tetszik is.
2015. jún. 16. 12:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Fényképet majd a prohardver gányolós topikjába rakok, ha egyszer kész lesz :D
2015. jún. 16. 12:55
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nem baj, ha nem nyúlkálsz bele.. Lehet, hogy szellőző, ha pedig nem úgy néz ki, akkor valaminek a helye.
2015. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ventilátor helye, ez fix. Úgy érettem a kérdést, hogy jobb-e esetleg áramlástanilag, ha lezárom.
2015. jún. 16. 12:58
 8/9 Trevor. ***** válasza:
Nem jobb, ha nincs is benne ventilátor, még mindig jobb, hogy kimegy a meleg a házból (tipp, nem lehet, hogy 8 centis venti való bele?).
2015. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De igen, vagy 92 mm-es, azt raktam be az elejébe. Akkor így marad, köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!