Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell processzort csinálni?

Hogyan kell processzort csinálni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy csinálok magamnak egy gépet, a merevlemezt már megcsináltam egy 8 gigás újraírható CD-ből, a házlap is megvan, ahhoz csak 4 deszka kellett, de a processzort nemtudom, hogy csináljam meg. Ötletek?

2015. jún. 16. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
FPGA-ból.
2015. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
megcsinálni ? az asszonyt kell megcsinálni hogy másnap ne kössön bele apro cseprö dolgokba
2015. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok tranzisztor + forrasztópáka. Először szerintem a tápot rakd össze, és akkor már lesz rutinod a cpu-hoz.
2015. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 HUN_Sector ***** válasza:

Egy processzor elkészítése olyan mértékű háttértechnikát és szaktudást igénylő feladat, hogy azt házilag nem fogod tudni összehozni.

Lehet, hogy egy Raspberry Pi 2, vagy Banana jobban szolgálná az érdekeidet, ha ennyire el akarsz térni az uniformalizált lehetőségektől.

2015. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szirty ***** válasza:

Faragd ki raklap kockából.


[link]

2015. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy nekem nehéz lenne (múltkor például egyedül cseréltem ki a monitorom), csak nemtudtam, hogy miből csináljam, köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 16. 19:42
 7/13 anonim ***** válasza:

(múltkor például egyedül cseréltem ki a monitorom),

Miért hány Kg volt 1000 ?

2015. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem 1000 kg volt, azt csak azért írtam, hogy nem vagyok teljesen analfabéta a gépekhez, tehát ilyeneket megtok csinálni egyedül.
2015. jún. 17. 12:27
 9/13 HUN_Sector ***** válasza:

Azért kicserélni egy monitort, ne adj isten megszerelni fényévekre van attól, hogy összerakj egy működő processzort.

:)

2015. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szirty ***** válasza:
Kicsit olyan ez, mint ha abban bíznál, hogy vasércből bauxitból és egyéb szükséges alapanyagokból össze tudnál rakni önállóan egy működő autót abból kiindulva hogy egyszer már lemostad egynek a szélvédőjét.
2015. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!