Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Álló házas asztali gépet...

Álló házas asztali gépet használhatok-e fektetve?

Figyelt kérdés
Nem tudtam értelmesen megfogalmazni a kérdést, elnézést. A gondom, hogy a számítógép közvetlen a fal mellé került (nem tudom máshova tenni), és a szellőzése épp a fal felől van. Arra gondoltam, hogy fektetve betenném a számítógépasztalra, feltéve, hogy nem lesz ettől hardveres problémája. CD-DVD meghajtó nincs rajta használva.
2015. jún. 16. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használhatsz.
2015. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem lesz baja.


Bár én már jártam úgy egy WD vinyóval, ami évekig oldalsó pozíció teljesített szolgálatot, hogy miután másik házba került vízszintes pozícióba, egy hónapon belül beadta a kulcsot.

2015. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az oldalán szellőzőnyílás? Ha van akkor nem biztos, hogy sokáig fogod úgy tárolni, de alapesetben mehet. Csak nézd meg, hogy minden a helyén marad-e ha elfekteted
2015. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár még a monitort is rárakhatod, főleg ezeket a mai könnyű lapos kijelzősöket.
2015. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


Igen, az oldalán van a szellőzőnyílás. Épp ez a gondom, hogy balról van a szellőzése, és jelen pillanat közvetlen a fal mellett áll, éppen a szellőző felől van a fal.

Nem tudom ez az infó számít-e valamit, de Gigabyte alaplapom van, és nekem úgy tűnik, hogy fektetve is stabilan áll rajta minden, sőt!

2015. jún. 16. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!