Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik az USB?

Nem működik az USB?

Figyelt kérdés

Van egy USB-m, amire épp Ubuntu telepítőt tettem ISO-ból, mikor valamilyen hiba történt és a program nem válaszolt majd kilépett. Azóta az USB nem nagyon akar működni. Ubuntu-n és Windowson is próbáltam. Az Ubuntu fel sem ismeri. A Windows felismeri, de ha rákattintok, egy óráig tölt, aztán kiírja hogy nincs is ilyen adathordozó behelyezve. Ha jobb klikket nyomok, hogy formázzam, tölt kicsit majd lefagy minden. Ha kihúzom az USB-t minden működik újra. Próbáltam HP USB format tool-lal is. Az hosszas töltés után azt írta ki, hogy az USB írásvédett. Az írásvédettséget próbáltam leszedni cmd diskpart-tal, nem jött össze. Végül megpróbáltam újra rátenni az Ubuntu telepítőt, gondoltam az cseszte el, hátha megoldja. Azt írta, hogy nincs elég hely az eszközön (lehetetlen, 16GB-s és nincs rajta semmi, max az előző ubu telepítő).

Segítene valaki, hogy hogyan tehetném újra használhatóvá? Nincs rajta semmilyen adat, tehát bármilyen módszert mondhattok.

Előre is köszönöm :)



2015. jún. 17. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt próbáld meg: [link]

Ha ezek után sem működik (vagy közben leáll a folyamat) akkor valószínűleg meghalt a pendrive...

2015. jún. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!