Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7 64 ultimate vagy win...

Win 7 64 ultimate vagy win 8.1? Melyiken lenne érdemesebb használni a gépet?

Figyelt kérdés
GTX 970 4GB, i5 4460, 8 gb ram.
2015. jún. 18. 00:17
 1/4 Trevor. ***** válasza:

Windows 7 Home Premium 64 bit

Igazából mindegy, de fölösleges az Ultimate, tele van olyan szolgáltalásokkal, amit az életben nem fogsz használni és csak lassítják a gépet (bár nekem is i5-4460 van és nem tudom leterhelni). De július végén itt a Windows 10, azt lesz majd érdemes használni.

2015. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Home Premium vagy Professional.

Annyit még hozzátennék hogy várni kell majd egy kis időt míg driverek és programok lesznek rá.Ahogy nézem elég jó lesz.De majd kiderül.

Home Premium vagy Professional.

2015. jún. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat számít, hogy mire akarod használni a gépet. Ha telefonálni, Candy Crash-ozni, akkor win8 vagy win10. Produktív munkára vagy rendes PC játékokhoz inkább win7. Még legalább 2020-ig támogatott, de a népszerűsége okán talán még hosszabbítják is majd, mint anno az xp esetén.
2015. jún. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy skype,ts-en a másik fél hallja ha írnak nekem facebookon illetve ha zenét hallgatok? Meg ha videót csinálok miért veszi fel a játék hangját is a mikrofonom?
2015. jún. 18. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!