Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a laptopba lehet utólag...

Ebbe a laptopba lehet utólag SSD-t tenni?

Figyelt kérdés

A CD/DVD olvasó tár helyére való beszerelős módszerrel, tehát nem a HDD-t akarom kivenni. Azt meghagyni háttértárnak és az SSD-ről bootolna a rendszer.


ASUS K555LB-DM114D

[link]



2015. jún. 18. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az SSD-nek mindig a HDD helyére kell kerülnie, mert úgy lesz csak elsődleges. Szóval a HDD kerül bele a keretbe.
2015. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ. Jó akkor a HDD-t teszik bele a DVDhelyre és a hdd helyére az SSD-t. Csak azért kérdezem mert ennek a gépnek a HHD-jét csak akkor lehet eltávolítani ha a hátlapot is lecsavarozza az ember, tehát elvész a garancia.
2015. jún. 18. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp szét kell csavarozni, ha SSD-t akarsz tenni bele.
2015. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ettől nem vész el. Ha nem barmolod szét, meg se fog látszódni.
2015. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trevor. ***** válasza:
Csak akkor vész el a garancia, ha valamilyen matricát elszakítasz ezzel. Aztán vannaok olyan lehetetlen laptopok, amiknél az egész alját le kell szedni és valahol a billentyűzet alatt van a HDD.
2015. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én laptomonál a DVD meghajtót fogja egy csavar, ehhez pedig a hátlap lecsavarása után férek hozzá, közvetlenül a hátlap alatt van a HDD is. Nem tudom mennyiben más a te laptopod felépítése, de szerintem így is-úgy is le kell szedned a hátlapot. Ha nincs matrica, ami sérülne a leszedéskor és óvatosan bánsz a csavarokkal, nem lehet baj a garanciával.
2015. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trevor. ***** válasza:
Nekem Dell Inspiron 640m laptopom van, esküszöm, hogy a létező legjobban szerelhető lap. Az alján 1-2 csavar lecsavarása után ott van a HDD, RAM, ODD, wifi és usb kártya, processzor is. Ilyen könnyű mindenhez hozzáférni: [link]
2015. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trevor. ***** válasza:
*usb helyett bluetootj kártya
2015. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
matricák az elején vannak
2015. jún. 18. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!