Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hívjuk azokat a szakember...

Hogy hívjuk azokat a szakembereket, akik a számítástechnikán belül a hardwarekkel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Hardware-fejlesztőnek? Gyakran kérdezik tőlem h mi szeretnék lenni ha nagy leszek, én meg mindig egy hosszú mondatban mondom el h micsoda szeretnék lenni.

2015. jún. 19. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Foglalkoznak* így értelmes a kérdés.
2015. jún. 19. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy értve? Készíti őket, karbantartja, szervizeli? Amúgy leginkább mérnökinformatikusnak (szerény személyem is olyasmi szeretne lenni) :)
2015. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha most is elmondtad volna hosszú mondatban akkor tudnánk mire gondolsz ^^.
2015. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hardware-technikus, de az nem mérnökinfó, magyarban aszem nincs is ilyesmi szak. Angol sulikat nézegettem múltkor ott futottam bele tanleírás kb. mint egy mérnökinfó és egy villamosmérnök szak egyben némi gépészmérnöki fizikával... nagyon-nagyon-nagyon drága volt arra emléxem és sok sok pont kellett hozzá, és a félvezetők több (3-4) féléves tárgy...
2015. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van Magyarországon is ilyen, tavaly a második legnépszerűbb szak volt a gépészmérnök után.... :)
2015. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!