Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenkor mennyi az esélye,...

Ilyenkor mennyi az esélye, hogy belefér a CPU hűtő?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy új házat, név szerint: NZXT S340

161mm magas CPU hűtő fér bele maximum. Nekem pedig az Arctic i30 pont ilyen magas. Elég nehéz ilyen szép házat találni ami fehér és még széles is. Szerintetek pont beférne? Nem szeretnék csak ezért kompakt vízhűtésre váltani. Egy sima i5-4690-nek vízhűtésre amúgy se lenne szükséges. Ezt a hűtőt pedig nem szeretném lecserélni.



2015. jún. 20. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában nem viccből írják ezeket az adatokat, ha nem fér bele akkor reklamálhatsz annál, aki rossz adatot adott meg - én mondjuk pont leszarnám, simán nem raknám fel az oldallapot, de gondolom ez nálad nem játszik.
2015. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, ha már van hozzá oldallap akkor felteszem :D

Köszi a választ :)

2015. jún. 20. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én vagy keresnék másik hűtőt vagy másik házat mert ilyenkor határeset hogy belefér. Ha bele is fér nem biztos hogy felmegy rá az oldala.
2015. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bele kell férnie, általában direkt néhány mm-el kevesebbet adnak max méretnek, pont az ilyenek miatt. Ha esetleg mégsem férne bele, akkor vagy vegyél egy 2-3 ezres hűtőt, vagy tedd rá a stockot. Fölösleges szorzózáras intel procira tuninghűtőt rakni, a gyári is remekül végzi a dolgát.
2015. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
rafog ferni es ratudod teni, zorzozarashaz tenleg nemtudom minek fojeg ilyen hazba, gondolom tomve van gyarilag is ventikel
2015. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trevor. ***** válasza:
Gyári hűtés nem elég?
2015. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Befér, mert a 161 mm a ház gyártójánál is 161 mm és a CPU hűtő gyártójánál is 161 mm.
2015. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gyári nem elég. Lehet, hogy valakinek igen, de nekem nem. Nem szeretem azt a hangzavart se amit csinál. Ezzel csendes és most a legnagyobb melegben sem volt túl meleg. A gyárival játék közben átlépte a 60°C-t így viszont az 50°C-t se. (Van plusz 4 venti benne.)
2015. jún. 20. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!