Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok laptopot játékra?

Ajánlanátok laptopot játékra?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy toshiba tecra s11 gépem van, 5 éve van meg. Gondoltam, hogy lehet, hogy le kéne cserélnem. olyan 120-130 környékén szánnék rá, nem tudom, ebből mit lehet kihozni. Szeretnék rajta játszani is, pl. most vettem meg a crysis 2-t, és nem viszi a gépem, legalábbis élvezhetetlenül szaggat. nem a legújabb játékokra gondolok, de a sajátomon már tényleg semmi nem megy :/. jó lenne, ha windows is lenne rajta.
2015. jún. 20. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
fontos a hordozhatóság? mert ennyi pénzből sokkal erősebb asztali pc-t vehetnél, mint laptopot.
2015. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát, eléggé. asztali pc-t nem szeretnék.
2015. jún. 20. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
ha csak otthon hurcolászod a lakásban, akkor pedig igenis az asztali a legjobb választás. ha kell munkára, vagy iskolába cipelni, akkor azt mondom oké, megéri a laptop, mert akkor kell. egyéb esetben nem ajánlanám.
2015. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Vélemény erről?

tényleg kell, hogy hordozható legyen, csak laptop jöhet szóba.

2015. jún. 20. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért nincs játékra való laptop, az a duplájába kerül a legolcsóbb, Asus N551, a linkelt gép helyett jobb egy Fujitsz 544.

"zeretnék rajta játszani is, pl. most vettem meg a crysis 2-t, és nem viszi a gépem, legalábbis élvezhetetlenül szaggat"

A 120ezres laptopokon is szaggatni fog

2015. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, elgépeltem, Fujitsu A544
2015. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem értem itt a válaszolókat ezzel a sok "márpedig neked asztali pc-t kell venned" sírással. Ha neki laptop kell, ajánljatok laptopot vagy ne írjatok semmit, ennyi..

hirtelen ezt találtam:

[link]

Bőven jó mai játékok lowon futtatására, 2-3éveseket elviszi közepesen, annál régebbieket esetleg a nagy AAA játékokon kívűl highon.

2015. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
R5 M330 nem fog sok minden futni, nem lesz jobb, mint az intergáltal, a Lenovo garanciális ügyeit jelenleg a tmx intézi, nem túl profin, szóval inkább ne ajánlj olyan laptopot, ami bosszúságot okoz
2015. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 ? :D

egy szinten az integrálttal? most komolyan.. te milyen tulajdonságok alapján szűrted le ezt? az én szerény 635m-es nvidiámat lekörözi, ami egy 3 éves lenovo laposba van (amivel az égvilágon ez idő alatt még semmi baj se volt, így a garis problémákról nem tudok nyilatkozni) simán játszok low-medium beállításokkal a gta 5-n, egy gyengébb procival, ssd nélkül..

2015. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!