Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja ki nyomtatáskor a...

Miért írja ki nyomtatáskor a HP nyomtatóm, hogy patronhiba?

Figyelt kérdés
Biztosan tudom,hogy csak a fekete patron van fogyóban, a színes még legalább 3/4-ig van, alig használtam. Most pedig nyomtatni szeretnék a színessel, és állandóan azt írja ki hogy patronhiba...mármint mutatja a fekete patront meg a színest is a tintaszintnél, a feketében mutatja hogy kevés van a színesre meg egy x-et ír,és hogy patronhiba...mi lehet az oka, nem tudja véletlenül vki? Ezelőtt mikor párszor nyomtattam a színessel,minden rendben volt...
2010. márc. 1. 17:10
 1/10 anonim válasza:

Lehetséges,hogy rosszul van behelyezve az egyik patron.

De az is lehet,hogy a fekete teljesen kifogyott,már pedig akkor csak úgy tudsz nyomtatni , ha feltölteted a feketét.

2010. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kattant rendesen ahogy kell,amikor visszatettem...a színessel szeretnék nyomtatni,mert tudom,hogy a fekete már fogyóban,és csíkos lenne vagy alig látszana,amit nyomtatok...most újrateszem a szoftvert,hátha..
2010. márc. 1. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt mondjkáők, a HP-knek van olyan szokásuk, hogy csak akkor tudják használni az egyik patront, ha a másikban is van tinta! Én is ezzel szenvedek, vettem 10000 forintért új feketét, de a színes üres, és a fekete sem megy. Soha nem veszek többet HP-t.
2010. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na hát ez kva jó...nem is hallottam erről...:S
2010. márc. 1. 17:25
 5/10 anonim válasza:

Első vagyok.Igen ez így van sajnos..Mindkettőben kell tintának lenni..

Én tintasugaras nyomtatót nem veszek többé..

2010. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na most újraraktam a szoftvert,kiderül jó lesz e...ha nem, akkor rem télleg nem a patronnak (színes) van baja,hanem az a gáz,hogy a feketébe nincs:S wááá :D
2010. márc. 1. 17:29
 7/10 A kérdező kommentje:
nyomtat...:D beszaork...wáá:D köszi azért...:)
2010. márc. 1. 17:30
 8/10 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám.Vettem ma egy fekete patront, a színeshez hozzá sem nyúltam.A feketét látja a színes helyén ugyanúgy piros x.Hiába raktam újra a szoftvert, semmi változás.Vmi ötlet?
2010. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
már én is ezzel a hibával szenvedek. azt mondja hogy a két patron nem kompabilitis egymással. a feketével van baja pedig tele van tintával
2012. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nekem is hasonló gondom van viszont mind a kettő patron újra lett cserélve új színes új fekete mindegyik tele van lemértem a súlyát. És ha benne van mind a kettő patron azt írja mind a kettő, hogy patronhiba, ha kiveszem a feketét akkor a színeset engedélyezi és azzal lehet nyomtatni, viszont ha ezt fordítva csinálom meg tehát csak a feketét hagyom benne akkor az patronhiba. volt egy másik hp nyomtató ami ugyan ezt eljátszotta de ott az új fekete tinta megoldotta. Mivel egyszeri eset volt nálam ezért nem jöttem rá, hogy esetleg az utángyártott patron eleve hibás volt esetleg. Én azt tudom javasolni ha van ismerősöd akinek van 22 és 21-es hibátlanul működő tintapatron az kölcsönbe adja oda, hogy azzal megy e én nem tartom kizártnak, hogy a boltban is adnak szemetet.
2012. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!