Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte OC GURU II használata?

Gigabyte OC GURU II használata?

Figyelt kérdés

Van egy GTX 750 Ti Black Editionom.

Valaki letudná írni nagyvonalakban, hogy hogyan tudnék egy kicsit tuningolni rajta? Nem találtam olyan irományt, videót, amiben pontosan le lenne írva ez..

Köszönöm a segítséget. :)


2015. jún. 21. 10:06
 1/3 Trevor. ***** válasza:
Nekem Asus GTX 750 Ti kártyám van. A programot nem ismerem, én az MSI Afterburnert ajánlom, egyszerű vele tuningolni és nem csak MSI kártyákhoz való.
2015. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Próbáltam keresni ezzel a programmal leírást, de sajnos nem találtam. Csak olyan helyzetben használnám az overclock-ot (tudtommal lehet profilonként váltogatni, nem kell alapból használni), amikor határeset az FPS egy adott játékban.
2015. jún. 21. 15:08
 3/3 Trevor. ***** válasza:
Amúgy azt tapasztaltam, hogy feszültségemelés nélkül ilyen +230mhz-et elbír a GPU. Nekem sikerült +20mV-tal +270mhz-et emelni a GPU-n. A vram-ot meg inkább hagyd békén, ha nincs rajta hűtőborda. Ez az emelés pl. Far Cry 4-ben dobott 15fps-t, ami azért nem semmi.
2015. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!